• EVV Echt ontving zaterdagavond met Achilles Veen een tegenstander die voor aanvang van het seizoen werd getipt als een van de topfavorieten.
    In een aantrekkelijk duel bleek het doelpunt van Kevin Vermeulen in de 17e minuut uiteindelijk goed voor de drie punten voor de gasten.

    EVV-trainer Max van de Laar kon geen beroep doen op de geblesseerde Jip Vergoossen. Daardoor kwam aanvoerder Aron Gielen weer terug in de basis elf.
    In de 1e helft zagen de 350 toeschouwers een heel aantrekkelijk duel waarin beide ploegen vol de aanval zochten.
    Achilles Veen dacht in de 2e minuut via Jorg van der Maat al op voorsprong te komen. Echter scheidsrechter Cremers had hands geconstateerd.
    In de 17e minuut was het wel raak. Na een fout in de defensie was het Kevin Vermeulen die vrije doortocht kreeg en eenvoudig afrondde : 0-1
    Achilles Veen was in de 1e helft de betere ploeg. Maar toch kreeg ook EVV haar kansen. Siem van Dijck strandde op Veendoelman Mathijs Donatz en een inzet van Koen Verheij werd uit de doelmond gehaald. Vlak voor de pauze was Donatz weer een sta-in-de-weg voor Siem van Dijck.
    Ruststand : 0-1
    In de 2e helft waren er minder hoogtepunten. Achilles Veen kon niet meer domineren. EVV zocht naar de gelijkmaker maar verder dan een kopbal en schot (beiden naast) van Chefrino Eind, kwam EVV niet.
    Invaller Demen Roumen (hij kwam na de pauze in de ploeg voor Quinn Devoi) moest in de slotfase naar de kant met een, op het eerste oog, zware blessure.
    In de blessuretijd leek EVV nog langszij te komen. Siem van Dijck liet een paar Veenverdedigers zijn hakken zien. Zijn schot belandde tegen de lat .
    Eindstand : 0-1.

    Resumé :
    EVV verloor van een heel goede tegenstander. Zondermeer de beste ploeg die EVV dit seizoen tot op heden ontmoette.
    Toch verdient de ploeg van Max van de Laar een dik compliment. Tot de laatste seconde werd er gestreden voor een positief resultaat.

    Komende zondag speelt EVV in de eerste hoofdronde van de districtsbeker een uitduel tegen 2e klasser Sportclub’25 uit Bocholtz. Aanvang : 14.30u.
    Eerstvolgende competitieduel is op zondag 26 oktober. Dan speelt EVV het uitduel tegen SV Venray. (14.00u)

    Opstelling EVV Echt :
    Steff Haemers, Koen Verheij, Rico Zeegers, Remco Gielen (79e Justin Verjans), Quinn Devoi (46e Demen Roumen, 87e Steff Baetsen), Aron Gielen (A) ( 61e Lenz Smoorenburg), Boris Gehlen, Ryan Vierhout, Bob Vankan, Siem van Dijck en Chefrino Eind.

    Arbitrale trio : Niels Cremers, Noah Bonten en Ralf de Wit

    Aantal toeschouwers : 350

    Gele kaarten :
    Aron Gielen en Ryan Vierhout (EVV Echt)
    Moreno Rutten en Fabian Korporaal (Achilles Veen)

    Foto’s : Herman Lubsen

    Achilles Veen wint topduel in Echt Achilles Veen wint topduel in Echt 1 Achilles Veen wint topduel in Echt 2 Achilles Veen wint topduel in Echt 3 Achilles Veen wint topduel in Echt 4 Achilles Veen wint topduel in Echt 5