• Het was zaterdagavond op sportpark Pronsenbroek niet te merken dat het een duel betrof tussen de een na hoogste tegen de een na laagste op de ranglijst. Integendeel : EVV was in de eerste helft de toonaangevende ploeg.
    In de 2e helft kwam Groene Ster nog twee keer terug van een achterstand : 2-2

    Het was koud en er viel veel regen. De meeste toeschouwers hadden dan ook plaatsgenomen op de tribune.
    Nadat de prins en prinses van CV De Bokkeriejesj de aftrap hadden gedaan, bleek al snel wat EVV van plan was .Groene Ster kreeg geen enkele ruimte en had duidelijk veel moeite met het spel van de blauwwitten.
    In de 7e minuut was nieuwkomer Rik Jacobs dichtbij zijn eerste competitiedoelpunt. Na een vrije trap van Ryan Vierhout ging zijn kopbal via de lat over het doel.
    Jip Vergoossen ontpopte zich als een ware plaag voor de Groene Sterdefensie. Zo ook rond het half uur toen hij na een solo net naast schot en even later slechts via een overtreding kon worden afgestopt.
    Zeven minuten voor de pauze kwam EVV op voorsprong. Met een fraaie steekpass stuurde Chefrino Eind Jip Vergoossen weg. Zijn afgemeten voorzet bereikte Rik Jacobs die de bal netjes voorbij doelman Mark Voss schoot : 1-0. (zie foto 1)
    Nog voor de pauze was het Ryan Vierhout die zijn schot gekeerd zag door Voss.
    Ruststand : 0-1
    Groene Ster trainer Jordy Reneerkens was duidelijk niet tevreden en bracht bij aanvang van de 2e helft met Zev van Melick en Jop Bleijlevens twee verse krachten.
    Een aantal toeschouwers zat nog niet op hun plek toen al de gelijkmaker viel. Een afstandsschot van Stijn Keulen trof via een EVV-er doel : 1-1
    De wedstrijd kwam nu meer in evenwicht. Maar EVV rook haar kansen. Nadat doelman Voss nog redding had gebracht bij een inzet van Ryan Vierhout, was het in de 58e minuut wel raak.
    Na slecht uitverdedigen bij Groene Ster was het Jip Vergoossen die de de bal doorgaf aan de inkomende Ryan Vierhout. Diens schot was te machtig voor Mark Voss : 1-2 (zie foto 2)
    Vervolgens werd het spel rommeliger. Scheidsrechter Den Ouden (oud-profvoetballer) trok geel voor Ryan Vierhout en Boris Gehlen. Precies de twee spelers die op scherp stonden. Beiden zijn dus a.s. zondag geschorst.
    Een kwartier voor tijd viel de gelijkmaker. Het was verdediger Martijn van der Ven die een vrije trap vanaf 25 meter zeer fraai binnen schot : 2-2
    In de slotfase was de thuisclub nog een paar keer gevaarlijk maar de voorzetten hadden niet de juiste richting.
    Eindstand : 2-2
    Resumé : EVV speelde wederom een goede wedstrijd maar net als vorige week kon men zich ook nu niet belonen.

    Opstelling EVV Echt :
    Steff Haemers, Koen Verheij, Aron Gielen (A), Rico Zeegers, Remco Gielen, Boris Gehlen, Ryan Vierhout (87e Storm Verstappen), Stef Baetsen ( 62e Timo Zandboer), Jip Vergoossen (62e Bram Remans), Chefrino Eind en Rik Jacobs.

    Arbitrale trio : Geert den Ouden, Jesper van Ham en Bryan Cornelissen

    Aantal toeschouwers 350

    Gele kaarten :
    Joris de Kleijn en Bas Breukers (Groene Ster)
    Ryan Vierhout en Boris Gehlen (EVV Echt)

    Foto’s : Herman Lubsen

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 1

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 2

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 3

     

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 5

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 4

    Zaterdagavond Limburgse derby Groene Ster – EVV Echt 6