EVV heeft zondagmiddag in Nederweert geen 3e bekerwinst in de clubhistorie kunnen bijschrijven.
GSV’28 won de beker door de strafschoppenreeks met 6-5 te winnen.
EVV-trainer Max van de Laar kon geen beroep doen op Aron Gielen. Zijn aanvoerder liep in de laatste training een hamstringblessure op.
In de 1e helft zagen de 1600 toeschouwers twee ploegen die amper kansen wisten te creëren. EVV had het meeste balbezit maar het duurde tot de 30e minuut voordat men dicht bij een treffer was. Een afstandsschot van Demen Roumen belandde tegen de lat.
GSV’28 kwam vervolgens beter in de wedstrijd en kreeg via Jarno Leen een dikke mogelijkheid. Steff Haemers redde op de inzet van de middenvelder.
Ruststand 0-0
In de 2e helft aanvankelijk eenzelfde spelbeeld. Op het uur leek EVV op voorsprong te komen. Na een voorzet van Koen Verheij knalde Jip Vergoossen op de paal.
Even later moest EVV 10 minuten met een speler minder. Siem van Dijck kreeg na een opstootje geel en moest tijdelijk naar de kant.
GSV’28 wist in die 10 minuten niet te profiteren van de numerieke meerderheid.
Het bleef 0-0 waardoor de spelers zich konden gaan opmaken voor een half uur extra.
In het eerste deel van de verlenging kwam GSV’28 tot een reeks corners zonder gevolgen.
In de 2e helft van de verlenging was EVV een paar keer dicht bij een doelpunt. Een kopbal van Chefrino Eind (zie foto) ging rakelings naast, terwijl een inzet van Bob Vankan via de paal naast het doel verdween.
Zo bleef het 0-0 en dus moesten strafschoppen de beslissing brengen.
De eerste vijf strafschoppen werden door beide teams onberispelijk benut. Vervolgens stopte GSV-doelman Geoffrey Jacobs de inzet van Siem van Dijck.(zie foto)
Milian Vidic schoot zijn pingel wel binnen en daarmee bezorgde hij GSV’28 de beker.
Resumé :
EVV kreeg het stugge GSV’28 in 120 minuten niet op de knieën. De ploeg van Max van de Laar kreeg de betere kansen die echter niet werden benut.
Felicitaties en complimenten voor GSV’28. De 1e klasser voorkwam dat EVV haar sterke punten kon uitspelen.
Voor EVV was de teleurstelling enorm. Nog nooit was het op de terugweg zo stil geweest in de spelersbus.
Twaalf jaar geleden toen EVV voor het laatst een finale speelde (JVC Cuijk – EVV 2-0) was de teleurstelling een heel stuk minder. Immers toen was de tegenstander gewoonweg beter.
Zondagmiddag hield men toch steeds het gevoel dat EVV het in de 120 minuten af had kunnen maken.
Het is nu zaak de knop om te zetten en zich te focussen op de slotfase van de competitie. Zondag komt Dongen op bezoek. Als EVV een periodetitel wil bemachtigen, moeten er zondag zondermeer drie punten worden gepakt.
Opstelling EVV Echt :
Steff Haemers, Koen Verheij (120e Remco Gielen), Seb Loeffen, Rico Zeegers, Demen Roumen, Bob Vankan (A), Boris Gehlen (83e Bram Remans), Ryan Vierhout (107e Stef Baetsen), Jip Vergoossen (73e Sam Krawczyk), Siem van Dijck en Chefrino Eind.
Arbitrale trio :
Stan van Doren (Mierlo), Michal Kolasa (Boxtel) en Wout Schaeffers (Leunen).
Aantal toeschouwers : 1600
Gele kaarten :
Tom Meertens (GSV’28)
Siem van Dijck en Seb Loeffen (EVV Echt).
Foto’s : Herman Lubsen.
EVV Echt
Sportpad 4
6101 LJ Echt
+31 (0) 475 48 60 65
info@evvecht.nl